Büyük Beklentiler: Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğinde Tanıtılacak Ürünler Sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliği için heyecan verici bir sızıntıyla gündemde! Temmuz ayında gerçekleşecek etkinlikte tanıtılacak olan Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5 ve diğer ürünlerin basın görselleri sızdırıldı.

Büyük Beklentiler: Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğinde Tanıtılacak Ürünler Sızdırıldı

Samsung'un Temmuz ayında gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliği için hazırladığı basın görselleri sızdırıldı. Bu sızıntılar sayesinde etkinlikte tanışacağımız ürünler hakkında önemli ipuçları elde ettik.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, gelecek ay düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğiyle gündemde olacak. Etkinlik kapsamında en çok dikkat çeken ürünler ise Samsung Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 olacak. Ancak son haberlere göre, Samsung'un bu etkinlikte teknoloji dünyasına birçok yeni ürün sunması bekleniyor. Dolayısıyla her tüketici, kendi ihtiyaçlarına uygun bir cihaz bulma şansına sahip olacak.

Samsung'un yaklaşan etkinliğine dair basın görselleri internete sızdırıldı. Bu görseller, Temmuz ayındaki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanışacağımız ürünleri gösteritkrn cihazların tasarımı da netleşmiş oldu. Hadi hep birlikte bu sızdırılan görsellere daha yakından göz atalım.

İşte Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak ürünler:

Samsung Galaxy Z Flip5 ile birlikte Galaxy Tab S9 Ultra görselinde yer alıyor. Aynı görselde yeni bir kablosuz kulaklık ve bir akıllı saat de görülmekte. Bu akıllı saat, muhtemelen Samsung Galaxy Watch 6 olacak. Kulaklıkların ise Galaxy Buds 3 olarak adlandırılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 6'nın "Classic" versiyonunun da bulunacağı açığa çıktı. Samsung, bu özel saate özel bir basın görseli de yayınlamış durumda.

Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak bir diğer ürün ise Samsung Galaxy Z Fold5. Sızdırılan görsellerden birinde Galaxy Fold5 ve Galaxy Flip5 bir arada yer alıyor.

Sızdırılan görseller oldukça tutarlı görünüyor. Teknoloji dünyasının heyecanla beklediği ürünler, sızdırılan görsellerde de kendine yer bulmuş durumda. Ancak paylaştığımız bilgilerin sızıntılardan ibaret olduğunu hatırlatalım. Gerçek detaylar, Samsung Galaxy Unpacked etkinliği gerçekleştiğinde ortaya çıkacak.

İfade bırak!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow