Epic Games Yaz İndirimleri Başladı!

Epic Games Yaz İndirimleri başladı! Bu muhteşem etkinlikte binlerce oyun indirimli fiyatlarla sunuluyor. Kaçırmayın!

Epic Games Yaz İndirimleri Başladı!

Epic Games Yaz İndirimleri Başladı!

Yaz mevsimi, oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden biriyle geliyor: Epic Yaz İndirimleri başladı! Her yıl olduğu gibi, bu yaz da oyunseverleri büyüleyen muhteşem fırsatlar ve indirimler sunmak için Epic Games Store, kapılarını açtı.

İndirim 3 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Bir çok AAA oyunda indirim bulunan Epic Yaz İndirimlerinden faydalanarak bir çok oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Yazımızın ilerleyen kısmında bir kaç oyun önerisinde de bulunacağız.

Ayrıca normalde satın aldığınızın %5'ini size tekrar kullanabilmeniz için hediye puan olarak veren Epic Games, Yaz İndirimleri boyunca bu oranı %10'a çıkardı. Yani 100 TL'lik satın alımda, daha sonra tekrar kullanabilmeniz için 10 TL'yi bakiyenize geri yükleyecek. Hem indirimden faydalanıp, hem de ekstra Epic Games bakiyesi kazanabileceksiniz.

Şimdi sizin için derlediğimiz indirimde olan oyunlarımızın listesine bir göz atalım.

Red Dead Redemption 2 1.150 - 379,50 ₺

Dead Island 2 → 429 ₺ - 321,75 ₺

Fifa 23 → 699,99 ₺ - 174,99 ₺

Borderlands 3 → 309 ₺ - 46,35 ₺

Grand Theft Auto 5 → 551,25 ₺ - 275,62 ₺

 

Epic Games Yaz İndirimleri, oyunseverler için yılın en heyecan verici etkinliklerinden biridir. Büyük indirimler ve cazip fırsatlarla dolu bu etkinlik sayesinde yaz mevsimini oyun dolu günlerle geçirebilirsiniz. Unutmayın, tüm oyunseverleri bu muhteşem fırsatlardan yararlanmaya ve oyun koleksiyonlarını genişletmeye davet ediyoruz.

Heyecanla beklenen Epic Yaz İndirimleri, 3 Ağustos tarihinde sona eriyor, unutmayın!

Acemi Rehberi ekibi olarak eğlence dolu günler dileriz! 

İfade bırak!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow