The Binding Of Isaac: Rebirth Önemli Atölye İçerikleri

The Binding Of Isaac: Rebirth için oynanışı değiştirmeyen, sadece oyun deneyiminizi güzelleştiren modlardan bahsedeceğiz.

The Binding Of Isaac: Rebirth Önemli Atölye İçerikleri

"The Binding of Isaac: Repentance", popüler rogue-lite tarzındaki bir video oyunudur. Oyunda, oyuncular Isaac adındaki bir karakteri kontrol ederek zorlu bir labirentte hayatta kalmaya çalışır. Oldukça zorlayıcı olan bu oyunu %100 bitirmeniz de bir hayli zaman alacaktır. Öyle ki oyunun yarısına gelebilmiş yazarın 396 saat oynanış süresi bulunmaktadır.

Oyunun atölye desteği, oyun deneyimini geliştirmek ve özelleştirmek için yaratıcı topluluk içeriği sunar. Bu uzun süreçte size yardımcı olacak atölye içeriklerini derlemeye çalıştık. Hiç biri sizin oynanışınızı kolaylaştırmayacak ve başarıları almanızı engellemeyecektir. Sadece oyundan aldığınız keyfi arttırıp hafızanızda tutmanız gerekenleri azaltacaktır

1. External Item Descriptions

MODU KULLANMADAN ÖNCE OYUNU BİR KERE MODLAR KAPALI ŞEKİLDE BİTİRMENİZ GEREKİYOR.

External Item Descriptions oyundaki en önemli modlardan biri. Alacağınız eşyaların ne işe yaradığını, size hangi özellikleri kazandıracağını belirtir. Oyun deneyiminizi kat ve kat arttıracak olan bu mod Isaac oynayan her oyuncunun mutlaka yüklemesi gereken bir moddur.

Aynı zamanda Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

2. Better Character Menu

Karakter seçme ekranını daha renkli ve görünür kılan bir mod. Oynayışınıza çok etki etmese de estetik açısından sizi tatmin edeceği kesin.

3. Specialist Dance For Good Items

Güzel bir eşya bulduğunuzda karakterinizin güzel bir müzik eşliğinde dans etmeye başlayacak. Ee ne işime yarayacak demeyin, kim güzel bi eşya gördüğünde dans etmek istemez ki.